Rybka lubi pływać, czyli parę kwestii o Stadionie Narodowym

Witam Państwa!

Śmichy chichy towarzyszą „Meczowi Który Się Nie Odbył” w Warszawie, dnia 16 października 2012r o godzinie 21:00. Dowiadujemy się, że UEFA zdecydowała przeznaczyć Stadion Narodowy pod narodową plantację ryżu, że zadaszenie jest przeciwsłoneczne, a nie przeciwdeszczowe, a na bramce zamiast Przemysława Tytonia stanie Otylia Jędrzejczak.

Oto kilka horoskopów związanych z tym pozornie nieistotnym wydarzeniem, zadziwiająco zbieżnych.

HOROSKOP NIEROZEGRANEGO MECZU POLSKA – ANGLIA (16.10.2012)

Horoskop jak horoskop, ale co się w nim wyróżnia?

„Dużo wody” w horoskopie, czyli władca ASC Księżyc w znaku Skorpiona, oraz Saturn i Merkury tamże. Neptun na Medium Coeli oznacza totalny chaos. A co może oznaczać prawie dokładna kwadratura Wenus i Jowisza? Mistrzostwo obciachu. Zarówno piękno (Wenus w upadku) jak i prestiż międzynarodowy (Jowisz na wygnaniu) doznały uszczerbku, a Polska ma szanse zostać multikulturowym odpowiednikiem Wąchocka i Masztalskiego.

*

Niestety, wątek niechlujstwa i braku organizacji pojawia się również… w horoskopie Katastrofy Smoleńskiej:

KATASTROFA W SMOLEŃSKU (10.04.2010)

Zwraca uwagę, że Neptun góruje w tym horoskopie i znajduje się w koniunkcji (co prawda pomiędzy znakami) z Księżycem. Chaos?

Tym razem „obciachu” międzynarodowego nie było, choć logistyka, oraz wewnętrzne spory na linii Prezydent RP – Rząd były znacznie poniżej powagi tych urzędów. Cóż – stało się to co się stało, kwestie techniczne zostały zepchnięte przez moment na bok, a domicyle Wenus i Jowisza, oraz egzaltacja Słońca rozdały ordery za bezsensowną śmierć.

*

Ryby jednak spokoju Polsce nie dają. Spójrzmy na horoskop III RP z perspektywy tego pozornie głupiego tranzytu na godzinę 21:00, wspomnianego dnia.

TRANZYT NA 16.10.2012 NAŁOŻONY NA HOROSKOP III RP

Ryby na szóstym wierzchołku horoskopu III RP, oznaczające chaos organizacyjny i bezmyślne dysponowanie zasobami ludzkimi (pracowniczymi, „umowy śmieciowe”, itd). Neptun oraz Saturn na dole horoskopu – koniunkcja, która daje w kość i uderza w podstawy państwa, czego rezultatem są zamki na piasku typu Stadion, albo budowa linii metra warszawskiego, obfitująca w liczne zalania (nie wspominając o ulubionym zajęciu drogowców, którzy lubują się w nakładaniu asfaltu tydzień przed jego rozkuciem w celu podłączenia kanalizy – dop. M.). Wyjątkowo nieciekawy Merkury – w statycznym i zachowawczym Koziorożcu, na dodatek w domu czwartym. Bez żadnych konkretniejszych aspektów. Czy ww. sygnifikatory jakoś się powtarzają w horoskopie Stadionu Narodowego, który został oddany do użytku? Podaję dane za sugestią Astroportalu [http://astroportal.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=1502]

Co widzimy? Merkurego w znaku Ryb na wierzchołku szóstego domu, idącego na Urana, zwiastującego … trochę awarii i perturbacji. Neptun nie tworzy tym razem specjalnego aspektu z osią, aczkolwiek w znaku Ryb, jak nadmieniłem, jest już Merkury, Słońce, oraz wierzchołek VI domu. Zysków to tu wielkich nie będzie i Stadion nie zarobi na siebie – władca II wierzchołka jest peregrinum i retrogradujący, natomiast władca VIII domu jest w detrymencie. W momencie nastania Dnia Obciachu tranzytująca Wenus znajdowała się dokładnie na Marsie.

– — –

Napisano: dnia 17/10/2012.

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wolno kopiować treści, ani przekształcać w dowolny sposób bez zgody autora.

> ASTROLOG SZCZECIN < Wykorzystano program astrologiczny Urania, autorstwa Bogdana Krusińskiego

Jeśli interesuje Ciebie zamówienie horoskopu, albo rozmowa: KLIKNIJ TUTAJ

Trochę o sobie, dla zainteresowanych: TUTAJ

Comments

comments