Wyrwany szponom śmierci. Fabrice Muamba.

Witam Państwa!

Wpis powstał bardzo spontanicznie. Godzina 19:11, czyli 41 minuta spotkania Pucharu Anglii Tottenham Hotspur vs Bolton Wanderers. Mecz nieszczególny – dzień jak co dzień. Fabrice Muamba pada na boisko przez nikogo nie atakowany. Potrzebna reanimacja, zawodnicy doznają szoku, widownia płacze. Sędzia (niesławny Howard Webb z meczu EURO pomiędzy Austrią i Polską) postanawia przerwać mecz.

Wydarzenie żadne, ale wróciłem do niego, widząc, jak sympatyczny zawodnik wraca do zdrowia. Informacje (za gazeta.pl) wskazują, że piłkarz miał atak serca (później okazało się, że nie do końca – dop. aut.), nie biło ono przez 78 minut. Został on uratowany cudem. Co na to horoskop? Jest co najmniej intrygujący

HOROSKOP UPADKU FRANCISA MUAMBY PODCZAS MECZU TOTTENHAM – BOLTON

Oto obserwacje związane z tym faktem.

1) Pluton w dokładnych kwadraturach do osi ASC – DESC. Coś groźnego – bez wątpienia.

2) Vindemiatrix – Gwiazda Stała, dokładnie na ASC – symbolizująca zbieracza winogron, który … spadł. Groźba upadku – bingo!

3) Sygnifikator serca – Słońcew domu szóstym. W domu „kryzysu i zdrowia”.

To już są bardzo ciekawe fakty. Idźmy dalej!

4) Słońce jako sygnifikator ogólny serca jest zagrożone, a jego dyspozytor znajduje się w domu VIII („dom śmierci”). Jest nim Jowisz (stary władca Ryb). Co interesujące, władca I (Wenus) i władca VI (Jowisz) domu spotkali się w domu VIII.

5) Jowisz (władca Słońca – serca) czyni dokładny kwinkunks do ASC. Kwinkunks jako odległość pięciu znaków (150 stopni) jest często łączony z kryzysem dwóch znaków oddalonych o odległość pięciu znaków od Barana (początku). Czyli Panny (zdrowie) i Skorpiona (przemiana, zagrożenie). Czyżby przypadek? Oczywiście nie muszę dodawać, że Wenus, władca ASC, znalazła się w domu ósmym.  Motyw szóstego i ósmego domu jest tu w ogóle potężnie wyeksponowany + wspomniany, ważny Pluton.

6) Sprawa kończy się szczęśliwie, bo władca VI domu (zdrowia) znajduje się u władzy władcy ASC, która jest w domicylu (jest nią oczywiście Wenus).

7) Szczyptę mistycznego cudu dosypuje Westa, kojarzona również z uzdrowieniem. Znalazła się dokładnie na DESC wydarzenia.

Ciekawostką jest, że zawodnikowi zaczęło być serce, gdy od zaledwie dwóch minut MC przeszło w znak Lwa, zaś na ASC znalazła się Spica, bardzo szczęśliwa gwiazda. Nastąpiło to 78 minut od upadku, o czym skrupulatnie donosi mnóstwo mediów.

Mam nadzieję, że zaintrygowałem wszystkich tymi siedmioma podpunktami. Jeden z wielu spektakularnych wypadków miał też miejsce na skoczni w Zakopanem, w wydaniu Jana Mazocha. Myślę, że artykuł astrologiczny autorstwa Piotra Piotrowskiego może całkiem nieźle współgrać z tym, co napisałem. Bezpośredni link to: http://piotrpiotrowski.blog.onet.pl/1,DA2007-01-22,index.html .

– — –

Napisano: od 18:00 do 19:55 dnia 30/03/2012

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wolno kopiować treści, ani przekształcać w dowolny sposób bez zgody autora.

> ASTROLOG SZCZECIN < Wykorzystano program astrologiczny Urania, autorstwa Bogdana Krusińskiego http://www.astrologia.pl/urania.html .

Jeśli interesuje Ciebie zamówienie horoskopu, albo rozmowa: KLIKNIJ TUTAJ

Trochę o sobie, dla zainteresowanych: TUTAJ

Comments

comments