Wojny astrologów, wojna w Ukrainie.


Ludwig Wittgeinstein powiedział kiedyś „O czym nie da się mówić, to się musi przemilczeć” . Tekst astrologiczny powstaje w czasie 12 dnia inwazji Rosji na Ukrainę. Dopiero teraz.

Po ochłonięciu emocjonalnym (częściowym), uporządkowaniu faktów i historii zapisanych i prześledzonych do tej pory, napiszę w sposób ścisły i precyzyjny, co ja o tym wszystkim myślę.


1] KEEP CALM, AND PRACTISE ASTROLOGY

Świadomość ciężkiej i krwawej wojny odbiera zdolność racjonalnego stawiania astrologicznych (czy w ogóle profetycznych) tez i pozbawia nas logicznego myślenia, kierując je w stronę modelu życzeniowego lub czarnowidztwa. Dopóki umysł nie jest zdystansowany, dopóty nie ma co się wysilać na interpretację. Lepiej zaczekać. Ponieśliśmy „porażkę ezoteryczną”? Ludzie nas nie będą lubić? Spokojnie, więcej wiary w siebie!


2] CZEMU NIKT NIE WIEDZIAŁ?

Nie, to nie jest tak, że astrologowie i inni nie przewidzieli tej inwazji. Sygnały były widoczne, wyraźne, tyle, że pomyliliśmy się co do oceny Putina. To tak, jakbyśmy nie przewidzieli, że ktoś kogoś zabije, tylko stwierdzili, że się z kimś pokłóci lub weźmie rozwód.

Krytycy, będący czasem astrologami, sami nie przewidzieli sytuacji, ale próbują ugrać swoje trzy grosze, na zasadzie Schadenfreude. Wiecie co to Schadenfreude? Jeśli nie, to nie jesteście dobrymi odbiorcami tego tekstu. Poza tym jest sporo śladów, że ktoś jednak „wiedział”. O tym w dalszej części.


3] INWAZJA MĄDRYCH LUDZI Z KOSMOSU

Widoczne jest, że tak jak w trudnych czasach „kowidowych”, tak współcześnie mamy do czynienia z konkursami piękności, kto się na czym bardziej zna. Nie, to nie ta dyscyplina, okazje do pokazania mądrości były wcześniej i fachowcy znajdują się w przeszłości, a nie w teraźniejszości. Teraz? W terminologii dziecięcej to: „pobite gary”, w terminologii dorosłych: „musztarda po obiedzie”.


4] SYMPATIE I ANTYPATIE PRECZ

Dziecinne są konkursy na uśmiercenie Putina lub wniebowstąpienie Zelenskiego. Te plebiscyty towarzyszyły już kiedyś w wielu sprawach, np kondycji lokalnego polskiego bóstwa, Jarosława Kaczyńskiego. Powtórzę – przewidywanie śmierci to musztarda po obiedzie.

Powtórzę mocniej – zabawy w takie radykalne tezy służą raczej przypodobaniu się tłumu, który krzyczy „uwolnij Barabasza”. Po co? Można to było zrobić wcześniej, jeśli ktoś nie umiał tego zrobić wcześniej, niech nie uprawia ani Schadenfreude, ani efekciarstwa. Nie wiadomo, co jest gorsze.


5] PIOTR PIOTROWSKI MIAŁ RACJĘ

Piotr Piotrowski ustawia datę inwazji Rosji na Ukrainę na godzinę 04:57 [https://www.facebook.com/piotr.piotrowski.902/posts/4864040523631325]. Według technik średniowiecznej astrologii, a ściślej reguł Bonattiego, strona atakująca ma przewagę, znaczącą przewagę.

Proponuję zejść z personalnych sporów i spojrzeć na ten tekst, jakby robiła go jakaś zupełnie obca Wam osoba, najlepiej zaś ta, którą lubicie albo Wy sami. I wówczas wtedy wszystko powinno się zgadzać – określenie dwóch sił, sygnifikatory najeźdźcy i obrońcy, położenia władców II i VIII domu, itd. Tekst jest zrobiony rzetelnie, a że rzeczywistość wygląda trochę inaczej? Cóż – błyskawiczne reakcje zawężają naszą perspektywę i dodatkowo pod presją emocji i czasu pewne „drobnostki” nie są uwzględniane. W następnym podpunkcie ujmę te drobnostki.


5.1.] DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH

„Doskonały” horoskop inwazji nie spełnia się z tytułu kilku przesłanek. Dwie zostały już przez P.P. wymienione [https://www.youtube.com/watch?v=fdG8xn85e14&t=226s&fbclid=IwAR1Pp7UQm6X8PK0UodPGZQglDmUu-H2eW_BbgGZy2oHgxOvHmyrr6UrINoM]:

— horoskop ten wydarza się na tzw. godzinach spalonych
— horoskop ten jest nałożony na osie państwa Ukraina, co normalnie jest stosowane w elekcji, aby wzmocnić czyjąś siłę

Kiedyś pewne osoby mówiły o słabościach horoskopu portalu NaTemat, dowodząc, że serwis się nie uda, że ma słaby horoskop [22.02.2012; 11:30 Warszawa], że groźba upadku jest możliwa, etc. Przyjrzawszy się głębiej temu horoskopowi, zauważalną sprawą był fakt, że osie serwisu są identyczne z osiami założyciela i szefa tego portalu. Synonimicznie, horoskop inwazji na Ukrainę który „leży” na horoskopie państwa Ukraina, wzmacnia państwo Ukraina.


6] HOROSKOP WOJNY I KIJOWA

Moja zaprzyjaźniona astrolożka, Jola, podesłała mi kilkanaście kluczowych linków, znacząco wzbogacających interpretację horoskopu wojny.

Otóż, horoskop Kijowa znajduje się np tutaj: https://www.astrotheme.com/astrology/Kiev_(Ukraine)?fbclid=IwAR02LNsrALcDVGy24ijb1tNGQ7DiCedXlFgfQd25roqc-IUvgI1gW3vtKx0

Wykreślenie tego horoskopu jest zapewne skomplikowane, ponieważ czas jest dawny i towarzyszy temu horoskop juliański. Gdyby jednak założyć, że nic nie jest przypadkowe i zwrócić uwagę na sens dotyczący rozważań nt. horoskopu Chrztu Polski np., to dostrzeżemy, że Księżyc Kijowa znajduje się praktycznie w tym samym punkcie, co Księżyc inwazji rosyjskiej.

Wniosek? Per analogiam – nie dość, że horoskop inwazji wzmacnia horoskop Ukrainy, to jeszcze wzmacnia Księżyc domniemanego horoskopu Kijowa. A ponieważ Księżyc jednocześnie charakteryzuje ludność i stronę ukraińską (w horoskopie wojny) i tworzy koniunkcję z zaciętym wrogiem Marsa Antaresem, to cele wojenne są patriotyczne i silnie emocjonalne. To nie jest wojna tylko polityczna. Nie wierzcie tekstom „Uduchowionych Inaczej”, że jedna góra z drugą górą walczy sobie i uprawia gierki szachowe.


7] HOROSKOP PUTINA ROK TEMU PISANY

Na początku stycznia 2021, tworząc prognozę o Władimirze Putinie i Rosji, napisałem soczyste trzy akapity [http://astrologia-horoskop.pl/prognoza-astrologiczna-na-rok-2021/]. Myślę, że gdybym wystartował w konkursie na Mistera Astrologii, to bym sobie ten występ wpiął w swoje bogate CV, by radośnie paradować. Tam jest czarno na białym napisane:


>> Dużo jest horoskopów Rosji, ja używam wersji z 8 grudnia 1991 r. To ciekawa wizja, Saturn na DSC (kwadratura do Wenus), odcięcie od opinii światowych, ale też stróżowanie wokół płota, niczym czujny pies. Gdy Władimir Putin był namaszczony przez Jelcyna, Neptun stawał na Saturnie tego koncepcyjnego rosyjskiego horoskopu (Neptun-Saturn, ZSRR, mam nadzieję, że nie zapomnieliście tego romansu pomiędzy planetami). W obecnym trybie Saturn kończy pierwszy cykl (staje na Saturnie koncepcyjnego horoskopu Rosji), pojawiając się na tym miejscu do spółki z Jowiszem, co dzieje się na dniach, na przełomie roku 2020 i 2021. Histerycy są gotowi wieścić wielkie wydarzenia (Panie, miej w opiece ich klientów na horoskopy!), ale ja bym nie przesadzał, że każdy powrót Saturna to coś przełomowego i sensacyjnego. Dużo ciekawszą sprawą może być przejście Plutona przez Saturna i Jowisz aspektujący opozycją do Słońca w okolicach kwietnia 2025 r. To są duże, bardzo duże aspiracje i takie „Make Russia Great Again”. Trend utrzyma się do roku 2026, a nawet później.

Putin? Sam go ściągałem z tronu z niektórymi kolegami astrologami (to taka choroba ezoteryczna, którą bym nazwał syndromem ustępującego co rok „Dartha Vadera” Kaczyńskiego). To był gruby błąd, ale poczucie misjonarstwa i traktowanie astrologii życzeniowo z biegiem lat mi mija (starość = radość?).

Jeśli wierzyć w oficjalną wersję horoskopu Władimira Putina, to zauważamy, że aspektowania Urana poprzez opozycję do silnej obsady Wagi, nie zrzuciły go z tronu. Ale w okolicach maja 2021 r. ma miejsce nieco poważniejszy aspekt, aspekt podwójny. Będzie miała miejsce opozycja Urana do „szefowej” znaku Wagi, czyli Wenus, plus dodatkowo Saturn w kwadraturze do tejże Wenus. Czy tym razem uda się i Władimir Putin odejdzie? Myślenie życzeniowe mówi – tak, ale mi coś podpowiada, że większy kryzys pojawi się przy trzecim (piątym?) podejściu Urana, czyli wiosną 2022 r. Oprócz ponownego wpływu Urana to Saturn będzie dociskał Jowisza. Dwa benefiki dostaną się w kleszcze, zaś progresywny Jowisz utworzy ścisłą opozycję do Wenus na początkach 2022 roku.

W tym momencie najsłynniejszy jasnowidz w Polsce (ten co wyprowadzał czołgi na ulice w listopadzie 2020 r. na łamach kolorowych mediów) twierdzi, że Putin szykuje się do wojny. Być może tak jest, Rosja cierpi na wojenne choroby, podobnie jak USA, ale ani on (jasnowidz, nie Putin), ani inni nieszczególnie utrącają władcę Rosji z tronu na ten moment. Doniesienia medialne jakoś niespecjalnie służą aktualnym wróżbom. Gdyby jednak podejmować jakieś próby wieszczenia, bez wsparcia kolorowych sensacyjek, ja obstawiam dziwną wiosnę 2022 r. <<


7.1.] PRZYPISY DO MOICH WYPISÓW O PUTINIE

Reasumując – zgodnie z najwybitniejszym astrologiem ukraińskim (czas sobie pokadzić) ustawiłem, że wiosna 2022 r. jest kryzysowa u Putina. Mogłem dać wcześniejsze terminy, ale obstawiłem wiosnę. Dlaczego? Tajemnica zawodowa.

Według wyjątkowo dobrego ukraińskiego astrologa, Vlada Rossa, życie Putina będzie zagrożone wiosną, w szczególności między marcem, a majem. Podobno istnieje nawet spisek przeciwko carowi Rosji i ma miejsce od grudnia 2021 r.

Ross pisał o tych przypuszczeniach raz w październiku 2021 r., raz w styczniu 2022 r., więc nie robił tego na gorąco i na emocjach. Ukraiński astrolog ponadto widzi duży kryzys i przełom, z rozbiciem federacji rosyjskiej w roku 2024 – 2025, na wejściu Plutona do Wodnika. Jest to nieco inna perspektywa niż moja, ponieważ wielki kryzys światowy ustawiam od kilku lat na 2025 i 2026 rok, gdzie nastąpi połączenie Saturna i Neptuna. Wiemy dobrze – aksamitna rewolucja (1989), śmierć Stalina (1953), rewolucja bolszewicka (1917), Wiosna Ludów (1846). Gdy ktoś mi mówi, że astrologia „nie działa”, daję mu koniunkcję Saturna i Neptuna jako jaskrawą lewą prostą na trzecią czakrę.

Ale nie śmiałbym z dzisiejszej perspektywie pisać tanich prognoz, że w 2025 – 2026 Rosja upadnie. To jest ważniejsze wydarzenie, niż wcześniejsze złączenia, ponieważ odbywa się w pierwszym stopniu Barana. Na dodatek atakuje kluczowe punkty strategiczne Chin, USA i kilku państw UE.


8.] RĘCE DO GÓRY I GADAJ, ODEJDZIE TEN PUTIN?

Wskazałem, że wiosna 2022 r. będzie kryzysowa. W ogóle wskazuję, że od roku Wenus Putina doświadcza trudnych tranzytów, a to nie jest pierwsza lepsza z brzegu planeta w jego horoskopie. To jego klucz do dyplomatycznych triumfów, który został wygięty i już nie działa.

W zasadzie chciałbym emocjonalnym terrorystom odpowiedzieć, że w obecnej sytuacji mówienie o utracie władzy przez Putina jest proste. Tak samo jak mówienie o wojnie w Ukrainie. Chyba przeczytaliście to, co napisałem w grudniu 2021 roku?

Czy Ukrainie grozi wojna? Bez astrologii wiemy, że grozi. Na dodatek latem, jakby mało było Saturna, Uran będzie przechodził dołem horoskopu. Ukrainie grozi podział, rekonstrukcja lub zmiana, bez względu na to, czy wojna będzie, czy nie. [źródło: http://astrologia-horoskop.pl/prognoza-astrologiczna-na-rok-2022/]

Łącząc to wszystko: wiosna 2022 r. do maja to czas radykalnej zmiany politycznej, albo nie ma astrologicznych przesłanek ku temu, żeby on odszedł.

Ukraiński astrolog jest jeszcze bardziej ekstremalny w swoich przypuszczeniach: „Myślę, że to koniec jego rządów. Co więcej, jeśli Putin zaatakuje Ukrainę, upadek Rosji jest nieunikniony. Kaukaskie republiki, Tatarstan, Baszkortostan i inne – wszystkie mogą się oderwać od Federacji Rosyjskiej. Planowany jest upadek Federacji Rosyjskiej, a jeśli Putin zaatakuje, sama Rosja rozpadnie się na wiele państw i powstanie księstwo moskiewskie”.


9.] ZELENSKI, BOHATER „W RURKACH”

Wołodymyr Zelenski, horoskop, 25.01.78, 14:00, Kriwoj Rog

Wiele osób próbuje teraz demonstrować swoją „wiedzę” i mówić, że Wołodymyrowi Zelenskiemu „grozi śmierć”. Cóż za przenikliwość w czasach wielkich bombardowań Kijowa!

Należy zwrócić uwagę, że Saturn tranzytuje przez MC prezydenta Ukrainy, co jest testem przywództwa. Albo zostaje obalony, albo staje się królem w czasach wojny (podobno zbiera ponad 90% poparcie, także od rosyjskojęzycznej ludności Ukrainy).

Maria Cwylinow (Мария Цвылинив) przewidywała pod koniec roku, iż ​​prezydent Wołodymyr Zełenski może przedwcześnie zakończyć swoją kadencję. Będzie w poważnym niebezpieczeństwie, włącznie z przemocą fizyczną. Okres od drugiej połowy lutego do kwietnia, jest dla niego najtrudniejszy. W tym momencie wg ukraińskiej wieszczki Rosja może nawet zaatakować.

Horoskop Zelenskiego jest dostępny w Astrodatabank i można śmiało zauważyć, że właśnie (6 marca 2022 r.) następuje tranzyt Marsa do znaku Wodnika, który stoi w stosunku do Marsa Zelenskiego. Dobrze, lecz pamiętajmy jeszcze, że już były trzy zamachy na prezydenta Ukrainy (o ile wierzyć mediom), a w horoskopie urodzeniowym jego władca domu VII znajduje się w domu I, zaś władczyni XII domu Wenus, jest spalona.

To nie dowodzi temu, że prezydentowi Ukrainy czapka z głowy nie spadnie, ale nieco zmniejsza szanse złego rozwoju sytuacji. Ukraińscy astrologowie tak czy owak przewidywali mu ukrócenie kadencji, więc niewykluczone, że Zelenski ani nie zginie, ani nie zostanie uwięziony, ale będzie musiał się odnaleźć w nowej rzeczywistości politycznej. Do skutecznego podboju Ukrainy włącznie.

Tak, wracając do podpunktu [5], Ukraina prędzej czy później powinna być pokonana, chociaż dzisiaj rozsądek i serce mówi mi inaczej. Obym się mylił, nie będę z tego powodu płakał.


10] PRZESTROGA NA KWIECIEŃ 2022

Pisałem kilkanaście dni przed rozpoczęciem wojny:

„śmiem widzieć coś dokładnie za dwa miesiące, czyli początki kwietnia, względnie pierwsza połowa miesiąca”. A ściślej: „NA POCZĄTKU KWIETNIA będzie miała miejsce dokładna koniunkcja Saturna – Marsa na hipotetycznym IC w horoskopie rosyjskiego lidera” + „Gdyby sądzić po horoskopie Ukrainy (propozycja to 24.08.1991 r., ASC 16 Koziorożca, wersja Campiona to 8 Koziorożca, drobna zmiana), to para Mars – Saturn spektakularnie idzie po Księżycu. Księżycu elekcyjnym państwa Ukraina”.

Scenariusze są różne, ja snuję najbardziej prawdopodobne.

a) podbicie Ukrainy w „jakimś stopniu”
b) coś brutalnego zajdzie w przestrzeni
c) eskalacja innej wojny
d) koniec wojny
e) morderstwo lub odsunięcie od władzy Zelenskiego / Putina (w tej kolejności)
f) emocjonalna prowokacja (typu ostrzelanie elektrowni jądrowej)
g) panika ludności, horrendalne ceny złota, ropy, bezpiecznych walut, itd.


11] PODSUMOWANIA WIELOLETNIE I PERSPEKTYWY – SZKICOWO


Kwiecień 2022 r. – kluczowy dla losów wojny.

Wiosna 2022 r. – możliwość na obalenie Putina, lecz nie konieczność.

Wiosna 2022 r. i listopad 2022 r. – utrata władzy, może życia, przez Zelenskiego.

2024 – 2025 – przewrót i kryzys federacji rosyjskiej (bardziej zmiana, niż upadek)

2025 – 2026 – silna koniunkcja Saturn/Neptun, przełomowa dla losów świata.


W ramach obowiązku okazjonalnie dopiszmy:

listopad 2024 – zwycięstwo republikańskiego prezydenta w USA, jako następstwo konfliktów światowych i innej polityki J. Bidena, w szczególności względem W. Putina

od 2025 – zagrożenia w Europie, nowe rozdania, z tytułu amerykańskiego wycofywania się z pewnych stref wpływów

od 2025 – 2026 – wzrost znaczenia Chin, wyjście z cienia (Saturn/Neptun via Księżyc Chin)

I jeszcze oczko dla „znawców”:

2030 – agenda 2030, nowa moda ezoteryczna od kilku lat (NWO, WHO, itd.)


—  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —


Napisano: 07/03/2022

Jeśli interesuje Ciebie zamówienie horoskopu, albo rozmowa: –> KLIKNIJ TUTAJ

Trochę o sobie, dla zainteresowanych: –> TUTAJ

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wolno kopiować treści, ani przekształcać w dowolny sposób bez zgody autora.

> ASTROLOG SZCZECIN < Wykorzystano program astrologiczny Urania, autorstwa Bogdana Krusińskiego

Comments

comments

17 thoughts on “Wojny astrologów, wojna w Ukrainie.”

 1. Czyli trzeba się szykować do wyprowadzki bo po 2025 dla Polski nie będzie dobrze.. Tak przynajmniej zrozumiałam

 2. Dlaczego wycofywanie amerykańskich wpływów w Europie? To bez sensu by było!
  Można coś więcej?

  1. Nie, nie jestem w stanie dojść do takiego poziomu pracoholizmu, by teraz to opisać. Było to opisane we wcześniejszych tekstach, chodzi o rozkład USA, który jest planowany z tytułu przejścia Saturna – Neptuna przez horoskop USA. Tego było mnóstwo, w kilku miejscach i taka przyszłość, trochę mało obiecująca, się kroi.

  2. Jacyś mądrzy ludzie pisali coś w stylu tego, że USA bardziej jednak martwią Chiny i niekoniecznie będą chciały dalej angażować się tak mocno na starym kontynencie.

 3. „Gdy ktoś mi mówi, że astrologia „nie działa”, daję mu koniunkcję Saturna i Neptuna jako jaskrawą lewą prostą na trzecią czakrę.” Pięknie napisane 🙂
  Bardzo sobie cenię Pana analizy!

 4. Zełeński zginie albo nie. Putni zginie albo nie. Ukraina wygra wojnę albo nie. REWELACJA!!!!

 5. Oby ta cała wojna i wszechobecny strach skończyły się jak najszybciej! Przecież musi być jakieś światełko w tunelu:/

 6. Jakie jest prawdopodobieństwo, że horoskop byłego agenta P. jest prawdziwy? Popatrz np. na datę urodzenia jego pierwszej żony (06.01.1958) i poszukaj typowych dla małżeństwa połączeń. Popatrz na sugerowaną datę urodzenia przez Verę Putina, 7.10.1950 w Gruzji (prawdopodobnie gdzieś koło Gori?), porównaj z rozpoczęciem wojny. Porównaj oba horoskopy z horoskopami dwóch córek, których daty ur. są znane (28.04.1985 i 31.08.86).

 7. W 100% mnie zaciekawił Twój artykuł. Chociaż jestem kompletnym laikiem w temacie, to mam nadzieję przeczytać więcej takich wpisów. Zabieram się do czytania i coś czuję, że się nie zawiodę!

 8. Odnośnie horoskopu wojny, to też zastanowić się można „teraz po fakcie” nad faktyczną godziną rozpoczęcia tej wojny. Pierwsze eksplozje słychać było kiedy wschodził Koziorożec. Ale kiedy Putin nad ranem ogłosił operację specjalną to wschodził jeszcze Strzelec. Putin ma w obu horoskopach Marsa w znaku Strzelca, więc rozpoczęcie wojny mogło być jak najbardziej przy wschodzącym Strzelcu, a to zmiena trochę postać rzeczy dla Rosji bo Jowisz, który włada władcą asc Putina, jest silny co prawda w Rybach, ale był wtedy… spalony. A Merkury, wladca desc horoskopu wojny byłby w Wodniku wywyższony.

 9. Projektowany horoskop rozpoczęcia wojny – Napad Rosji na Ukrainne 24-02-2022.

  Trudno jest ustalić dokładny czas agresji ,chociaż z TV można było się dowiedzieć że było to 3:45 czasu polskiego. Z relacji pojmanych i przesłuchiwanych żołnierzy rosyjskich wynika ,że niektórzy z nich do Ukrainy weszli już 23-02-2022. Po miesiącu trwania wojny , wykorzystując reguły astrologii klasycznej można pokusić się o horoskop projektowany ,który pokarze zaistniałą sytuację.

  24-02-2022 godzina 4:40 Moskwa (czas moskiewski) ASC 27 Strzelca.
  TU POWINIEN BYĆ HOROSKOP ALE SIĘ NIE ZAPISAŁ
  Kto będzie zainteresowany to może to zrobić we własnym zakresie.

  Dlaczego Moskwa ? Bo tam zapadła decyzja o rozpoczęciu wojny . Nikt chyba nie ma wątpliwości że wojnę rozpoczęła Rosja , a dokładnie Putin. Wiem że w klasycznej astrologii wykorzystuje się współrzędne stolicy kraju zaatakowanego .W tym konkretnym przypadku nie ma to istotnego znaczenia. Wyjaśni się to później.

  Ascendent 27 Strzelca. Władca 1 domu Jowisz reprezentuje Rosjan . Jest w znaku swojego władztwa i bardzo silny przez godność podstawową . (Przed rozpoczęciem wojny armia rosyjska była uważana za jedną z najsilniejszych na świecie ). Jednocześnie Jowisz jest poważnie uszkodzony przez aplikacyjną koniunkcje Słońca. Krótko mówiąc Jowisz jest spalony ! Sytuacja Jowisza = Rosjan będzie się pogarszać wraz z uściślaniem się koniunkcji . W tym horoskopie Słonce również przedstawia sojuszników i zasoby Ukraińców (2 dom od 7 domu) Co doskonale opisuje pomoc militarną, ekonomiczną oraz sankcje nakładane na Rosje.

  Merkury ,który w tym horoskopie reprezentuje Ukrainę jest w domu pierwszym . Co według zasad klasycznej astrologii jest fatalne dla napadniętych. Merkury jest uwieziony w domu okupanta. W tym przypadku jednak nie jest tak tragicznie .
  – Merkury nie jest w tym samym znaku co ASC
  – Merkury jest bardzo daleko od ASC
  – Merkury jest w domu swojej radości
  Ukraina jest atakowana z trzech stron ,Rosjanie mają kolosalną przewagę w ludziach i sprzęcie ,ale i tak nie mogą uzyskać kontroli nad Ukraińcami.

  HORROR I TRAGEDIE JAKIE NIESIE WOJNA NAJLEPIEJ MOGĄ BYĆ OPISANE PRZEZ GWIAZDY STAŁE.

  Na ascendencie jest gwiazda stała ACULEUS .

  Charakterystyka gwiazdy (źródło internet):

  M6, NGC 6405 Scorpio – mgławica w żądle Skorpiona, wzmiankowana już przez
  Ptolemeusza. Właściwie chodzi o grupę gwiazd, która leży wraz z Acumenem nieco
  powyżej żądła Skorpiona. Dosyć gęsta gromada otwarta, do której należy 135 gwiazd.
  Jasność tej grupy na niebie wynosi 4,6m. Odległość od nas 1470 lat świetlnych. Jej
  wiek ocenia się na ca 100 milionów lat.
  Wpływ konstelacji według astrologii klasycznej: złowrogie źródło wojny i
  niezgody, mityczne miejsce urodzenia planety Mars – władcy ognia, wojny, zniszczenia.
  Pozycja Aculeus łączy się symbolicznie z XVI Wielkim Arkanem Tarota – WIEŻA
  – błyskawica uderza w wieżę (wg J.Robson)
  Inspiruje bunt i przeczenie, atak na władzę i masy ludzkie; czarnowidztwo, chorobliwe
  pretensje, agresję przeciw ustalonemu porządkowi rzeczy; skłania do aktów terroru
  psychicznego i fizycznego. Teomania i pycha; dzikość w postępowaniu; skłonność do
  wywyższania się, poczucia nieomylności i boskości.”

  Blisko DSC w 7domu, który jest 1 domem dla napadniętego Ukrainy jest gwiazda BETELGEZA .

  Betelgeza (Betelgeuse, Alfa Orionis) – czerwony nadolbrzym w gwiazdozbiorze Oriona, dziewiąta pod względem jasności gwiazda na nocnym niebie. Betelgeuse to ramię trzymające pałkę lub miecz –symbolika mówi wszystko ,będą się bronić skutecznie. Kozacy nie będą stać z rękami w kieszeniach. Wystarczy popatrzeć gdzie jest ta gwiazda w gwiazdozbiorze Oriona .

  Charakterystyka gwiazdy (źródło internet):
  Betelgeza daje zaszczyty wojenne, preferencje i bogactwo. Ma naturę Marsa i Merkurego (przesadny, kłótliwy, nierzetelny, pozbawiony skrupułów, skłonny do inwektyw, uzdolniony mechanicznie, bardzo szybki umysł, gadatliwy).
  Wojnę i masakrę zapowiada Betelgeza. Gwiazda ta wskazuje na wielkie szczęście, zaszczyty wojenne i inne królewskie atrybuty.
  Betelgeuse jest potężną gwiazdą na głównym mięśniu Oriona, która włada jego mieczem lub pałką . Należy ona do układu Mars-Merkury i nigdy nie przestaje ujawniać ogromnej siły w horoskopie. To, w jaki sposób służy ona danej osobie, zależy od tego, jak wykorzysta ona swoją siłę. W przypadku tej wielkiej gwiazdy nic nie dzieje się połowicznie.

  W zasadzie gwiazdy stałe mówią wszystko , dokładnie opisują to co się dzieje na wojnie w Ukrainie.

  Uważam że ASC powinien być właśnie w tym miejscu ,można próbować go przesunąć o 1-2 stopnie ,ale to nie apteka . Ustawiając ASC w 27 Strzelca na Kijów ,horoskop nie zmienia się w znaczący sposób. Władztwa domów są takie same jak na Moskwę.

  24-02-2022 godzina 3:40 Kijów (czas kijowski )ASC 27 Strzelca.
  TU POWINIEN BYĆ HOROSKOP ALE SIĘ NIE ZAPISAŁ
  Kto będzie zainteresowany to może to zrobić we własnym zakresie

  Co jest ważniejsze moment w którym została wystrzelona strzała ,czy moment w którym strzała osiągnęła cel ? Czy średniowieczny astrolog brał pod uwagę strefy czasowe i współrzędne z GPS ? Czy średniowieczny astrolog stał pod brama obleganego zamku i robił horoskop , a może opracowywał horoskop na dworze króla dla którego pracował ? Nie znam odpowiedzi na te pytania.

  Horoskop z ASC w okolicach 27 Strzelca trafnie opisuje wydarzenia na Ukrainie.
  Prawdziwą weryfikacją będzie to co się dopiero wydarzy.
  Kto wygra ?,czy walki ustana ?,jeśli tak to kiedy?

  ASC w znaku zmiennym wskazuje ,że wojna nie zakończy się szybko i nikt nie będzie wygrany albo każda ze stron konfliktu będzie twierdzić że zwyciężyła .Możliwe są zawieszenia broni ,ale nie będą one trwałe .Ostateczny termin zakończenia wojny jest trudny do określenia .

  Żeby zakończyć konflikt strony musza się dogadać najlepiej może to być pokazane przez aplikacyjny aspekt miedzy zainteresowanymi planetami ,stronami , Jowiszem Rosja i Merkurym Ukraina , ale tutaj nie ma takiego aspektu. Do porozumienia stron będzie potrzebny pośrednik ,którym będzie Księżyc przenoszący światło od Merkurego do Jowisza . Światło Księżyc idzie od Merkurego Ukraina do Jowisza Rosja ,co pokazuje komu zależy na porozumieniu .

  Kim jest ten kto niesie światło od Merkurego do Jowisza ? Księżyc jest we władzy Jowisza jest to ktoś kto bardzo ściśle współpracuje z Rosją=Jowisz . Jest to ktoś na Południowym Wschodzie. Chiny.

  Kiedy to nastąpi ? KAŻDY HOROSKOP MA SWÓJ CZAS i w większości przypadków nie jest to czas rzeczywisty.(czas rzeczywisty to tranzyty) W tym horoskopie czas jest liczony w miesiącach. Do realnych rozmów o zawieszeniu broni dojdzie po 5 – 6 miesiącach licząc od 24-02-2022.(czas liczy się od tej daty) lipiec –sierpień 2022. Może to być porozumienie ,które nie będzie trwałe lub nikt nie będzie zadowolony albo próba porozumienia ,która w ostatniej chwili nie dojdzie do skutku o czym świadczy ASC w znaku zmiennym.

  Wrzesień –październik. Przywódca Rosjan traci pewność siebie, może stracić zdolność do autorytarnego kierowania krajem. Bardzo możliwe ,że dojdzie do spotkania na wysokim szczeblu miedzy Rosją i Ukrainą.

  Listopad-grudzień 2022 to czas kiedy okupant osłabnie i będzie skory do rozejmu . Możliwe że będą w to zaangażowane siły pokojowe.

  Jeszcze o zasobach Rosjan i ich sojusznikach. Władca 2 domu Saturn w Wodniku i 2 domu .Rosyjskie zasoby są znaczące Saturn w znaku którym włada. Sami się finansują ,a sojusznicy ich wspierają jak mają z tego korzyść . Inna grupa sojuszników to tacy którzy są od nich zależni , nie maja wyjścia i muszą ich wspierać (Białoruś) oraz wszystkie kraje zadłużone i uzależnione od Rosjan . Dopiero za 12 -13 miesięcy ekonomiczna sytuacja agresora będzie się znacząco pogorszać , sankcje zaczną być odczuwalne.

  Autor : Uczeń ASTROLOGII ASTROLOGICZNEJ. Dni 24-03-2022.

 10. czy mógłby pan wziąć pod uwagę to co pisze w swojej książce pani Krystyna Kurczab-Redlich o dacie urodzenia Putina. Pani Krystyna datę cofa o 2 lata a miejsce podaje Ural. Rozumiem, że żadne prognozy nie są trafne, z przerobioną datą urodzenia o dwa lata. Może się pan pokusi i zrobi analizę raz jeszcze? . Pozdrawiam,

Comments are closed.