Skazanie Roberta Frycza, twórcy strony “Antykomor”.

Witam Państwa!

Dzisiejszy wpis jest krótki i skłaniający do refleksji. Około dwie godziny temu (najprawdopodobniej pomiędzy godziną 15:00 a 16:00 – pierwsze informacje pochodzą około godz 16 “z minutami”) skazano na rok i trzy miesiące ograniczenia wolności, oraz 40 godzin comiesięcznego obowiązku odbywania prac społecznych twórcę strony Aktykomor.pl, Roberta Frycza. Sąd okazał się być stanowczy i rygorystyczny wobec języka obelgi i nienawiści, ale wielu komentatorów będzie miało sporo roboty. Jest to bowiem sytuacja bardzo kontrowersyjna, także w pojęciu funkcjonowania tzw demokratycznego państwa.

Być może jest to punkt krytyczny, otwierający puszkę Pandory, albo jedna ze stacji pośrednich.

Ku refleksji, radix na GODZ 15:45

Poniżej zaś radix horoskopu zaprzysiężenia rządu Donalda Tuska:

Oraz tranzyt z zaznaczeniem ciekawych “pól”

Zwraca uwagę, że również tranzyt progresywnego Księżyca i Marsa się uściślił (“krew obywatela”), a ostatni lunariusz zaprzysiężenia rządu D.T. przypomina tzw Palec Diabła (135+135+90). Już pisałem w jednym miejscu [http://astromix.pl/content/view/128/229/], że rząd będzie zagrożony plutoniczną pokusą sposobu sprawowania władzy. Niestety casus Antykomora, oraz wizja Trybunału Stanu dla poprzedników [http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wnioski-o-Trybunal-Stanu-dla-Jaroslawa-Kaczynskiego-i-Zbigniewa-Ziobry-sa-juz-gotowe,wid,14924648,wiadomosc.html?ticaid=1f2b2] wskazują, że ten model uprawiania polityki zaczyna wchodzić na salony. Jak to się skończy? Pożywiom, uwidim.

*

Zapraszam również do prześledzenia mojego ostatniego (wczorajszego) wpisu nt ogólnej sytuacji politycznej. Przedstawiam tam scenariusze przeszłości, które zaczynają się… ziszczać [http://gwiazdologia.com/blog/kryzys-kryzys-kryzys-2012-2015/]. Ważne, zwłaszcza w perspektywie tego, co się właśnie przed chwilą stało.

Polecam jeszcze materiał: [http://faktypofaktach.tvn24.pl/dlaczego-obroncow-kory-nie-oburza-wyrok-na-frycza,276951.html]

– — –

Napisano: od 17:00 do 18:20 dnia 14/09/2012

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wolno kopiować treści, ani przekształcać w dowolny sposób bez zgody autora.

> ASTROLOG SZCZECIN < Wykorzystano program astrologiczny Urania, autorstwa Bogdana Krusińskiego

Jeśli interesuje Ciebie zamówienie horoskopu, albo rozmowa: KLIKNIJ TUTAJ

Trochę o sobie, dla zainteresowanych: TUTAJ

Comments

comments

Comments are closed.

Zobacz inne wpisy