O „brzydkim” horoskopie Katy Perry.

Witam Państwa!

PWT_Prudential_Center_14

(to ładne zdjęcie pochodzi stąd: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Prismatic_World_Tour – dop.aut.)

Katy Perry to jedna z wielu licznych piosenkarek, która „robi karierę” we współczesnym showbiznessie. Znamy takich wokalistek sporo: podrygiwującą Shakirę, prowokującą ciałem Rihannę, korpulentną Adele, ugrzecznioną Taylor Swift, stylizowaną Beyonce, naturalistyczną Lady Gagę czy też plastikową Nicky Minaj. Sporo tych wokalistek. Katheryn Elizabeth Hudson, korzystająca z pseudonimu Katy Perry, troszkę się wyróżnia, a co gorsza, nawet mi się podoba (odzywa się we mnie casus Angeliny Jolie). Dlaczego? O tym poniższe akapity.

*

Zasługi dla współczesnej muzyki rozrywkowej? Spore. Wystarczy wspomnieć, że piosenkarka wyrównała rekord Michaela Jacksona, jeśli idzie o ilość numerów „1” na liście amerykańskich przebojów. Gwoli formalności, szczyt listy zdobyły single: California Gurls, Teenage Dream, Firework, ET oraz Last Friday Night. Porównywania do Michaela Jacksona jawi się niczym porównywanie Lindsay Lohan do Marylin Monroe, ale nie zmienia to faktu, że jest to spore osiągnięcie.

Nie to zwróciło jednak moją uwagę. Katy Perry zasłynęła z … teorii spiskowych. Ano, jej osobie towarzyszą liczne bogate scenariusze, które mogłyby posłużyć Philipowi K. Dickowi za fabułę ciekawej książki. Dowiadujemy się zatem, iż „Katy Perry marionetka ILLUMINATI śpiewa mantrę do diabła w teledysku o 'kosmitach” [źródło], „Bo jeśli staniesz się mój, staniesz się tylko mój, To nie ma już odwrotu.”- chodzi o to, że kiedy ktoś sprzeda duszę diabłu to nie ma już odwrotu taką interpretację funduje nam portal Kozaczek.pl. Istnieją też liczne materiały filmowe zarówno w języku polskim [tutaj], jak i angielskim [tutaj]. Wynikają z nich podobne przesłania i ostrzeżenia, iż liczne symboliki masońskie, egipskie, uprawa czarnej magii, okultyzmu, wątki New World Order i wątki Illuminati rządzą i dzielą teledyskami Katy Perry. Katy Perry, Lady Gaga czy Beyonce są współczesnymi apologetkami satanizmu i cieszą się estymą porównywalną do AC/DC, czy Iron Maiden. Cóż – jakie czasy, tacy „wrogowie” Boga.

Horoskop Katy Perry doskonale pasuje do najgorszych archetypów interpretacyjnych, jakie mogliby nam zafundować złośliwi astrologowie. Spójrzmy chociażby na ten radix

KOSMOGRAM KATY PERRY

Katy Perry kosmo

Niezły materiał na kandydata na najbardziej demoniczny horoskop roku. Brzydki jest, niczym smok wawelski w złym humorze. Zwróćmy uwagę na obsadę dwóch „nielubianych” znaków – Skorpiona i Koziorożca. Słońce w ścisłej koniunkcji z Plutonem, Księżyc w ścisłej koniunkcji z Saturnem, Wenus łapiąca się na koniunkcję z Uranem i zapełniona pierwsza ćwiartka horoskopu. A fuj, cóż za wstrętna i okropna dziewczyna!

Tego typu uproszczenia świadczyłyby o zupełnej ignorancji i niekompetencji astrologa. Zwróćmy zatem uwagę na parę łopatologicznych faktów:

1) Słońce posadowione w pierwszym odcinku Skorpiona świetnie komponuje się ze znakiem Lwa na Medium Coeli, a ponadto ma dobrego władcę – Marsa wywyższonego w znaku Koziorożca. Daje to rzecz jasna efekt demonicznej i emocjonalnie ekspresyjnej osobowości, z wielką charyzmą (Słońce-Pluton w domu I w kwadraturze do osi IC-MC!), lecz jednocześnie wskazuje na wielką rolę rodziny w kształtowaniu się osobowości Katy Perry. Skąd rodzina? Wystarczy spojrzeć na stosunek władcy X domu (matka) do I domu (kształt życia i wybory), koniunkcję Księżyca do Saturna (wł IC) i obecność drugiego ze świateł w domu I.

W rzeczy samej życie Katy Perry, w szczególności w dzieciństwie, nie było usłane i było czuć presję, w szczególności z powodu ubóstwa i surowości wychowania (rodzice są pastorami chrześcijańskiego kościoła reformowanego). Sam fakt trudnego startu nie spowodował jednak gwałtownego odcięcia od rodziny. Do tego stopnia, że swego czasu mama Katy napisała o córce książkę. Pewnie zawarła w niej spory wpływ rodziców na przyszłe wybory córki, ponieważ jej kariera muzyczna miała związek z … gospelowymi występami w kościele. Notabene, władca X domu u Whitney Houston też rezyduje w domu pierwszym i to w koniunkcji z Księżycem. Houston również zaczynała swoją karierę z racji koneksji rodzinnych w chórkach gospelowych (gdzie Aretha Franklin była jej matką chrzestną!).

2) Posadowienie Słońca-Plutona i Księżyca-Saturna prowadzi do Marsa w Koziorożcu. Mars w Koziorożcu kojarzy się astrologom nie uznającym tradycyjnej terminologii z niczym szczególnym. Błąd! W rzeczy samej te wzajemne wiązki planet pokazują, że ostatecznymi rozgrywającymi pozostają Saturn w Skorpionie i Mars w Koziorożcu, które pozostają we wzajemnej recepcji, wzmacniając swoje role. Są to więc wg początkowych obietnic „brzydkie malefiki”, ale typ ich realizacji wyraża się całkiem dobrze. Jest więc Katy Perry brzydkim kaczątkiem, które chowało się w brudnym stawiku, ale wyrosło na dorodnego łabędzia. Głównie dzięki swojej wytrwałości, surowym warunkom i pracy!

3) Wenus w horoskopie nie prezentuje się okazale, ale to Mars jako władca VII domu rozdaje w związkach karty. 23 października 2010, kiedy miał miejsce ślub (zakończony po 14 miesiącach rozwodem) zwracały uwagę takie aspekty:

PROGRESJE:

– Wenus na Jowiszu (urodzeniowo Wenus w znaku Strzelca)

DYREKCJE:

– Wenus sekstyl Słońce i półkwadratura Księżyc/Saturn

SOLARIUSZ:

– Jowisz jako władca profekcyjny roku na IC solariusza (w horoskopie urodzeniowym jako władca domu V i władca troistości domów III, VII i XI – kojarzonych z relacjami), aplikuje do niego Wenus

– wzajemna recepcja i kwadratura Słońca (wł MC) do Marsa (wł DSC)

TRANZYTY:

– pełnia Księżyca która miała miejsce kilka/kilkanaście godzin przed ślubem na osi ASC-DSC Katy Perry, ścisła, maleficzna, obydwa światła na krytycznych, ostatnich stopniach

Być może małżeństwo miałoby szansę przetrwania, ale nie znam dokładnie terminu przysięgi. Warto wspomnieć, że ex – mąż Russel Brand dobrze się wpisał w horoskop urodzeniowy Katy Perry, z racji pięknie (pozory mylą) eksponowanej Wenus na Descendencie w znaku Raka i tak samo podatnej na wpływy Urana (kwadratura). Cóż, Brand to nie była dobra partia, jak wymienia Wikipedia „Był uzależniony od heroiny i alkoholu, miał liczne problemy z prawem, był 11 razy aresztowany. Od trzynastego roku życia jest wegetarianinem. Cierpiał na depresję i bulimię„. Gwoli postawienia kropki nad i dodam, że Russel Brand urodził się tego samego dnia, miesiąca i roku (4 czerwca 1975!) co … Angelina Jolie i … ktoś jeszcze. Kto? Pozostawię to sobie w słodkiej tajemnicy.

4) Mamy w horoskopie Katy Perry legendarną koniunkcję Księżyc – Saturn, która mylnie jest rozpoznawana jako nieczułość i brak empatii. Zwrócił już na to, na szczęście uwagę Wojciech Jóźwiak. W książce „Astrologia samopoznania” pisał o tym układzie na s. 237, jako „źródle depresji, poczucia mniejszej wartości, auto-represji. (…) Współczujący, ponieważ biorą na siebie i sobie do serca cudzy ból i żal„.

Kapitalne sformułowania, jakże pasujące do tej narracji. Zwróćmy zatem uwagę, że „demoniczna” Katy Perry bardzo mocno przeżyła rozstanie z mężem i chciała popełnić samobójstwo! Ano tak, twardziele z dominantą marsowo – saturniczną nie są tacy odporni na emocjonalne sprawy. Na szczęście wyszła z tego i zaangażowała się ostro w działalność charytatywną. Jest więc współpracowniczką UNICEFU, aktywistką broniącą gejów, działaczką pomagającą biednym i wykluczonym.

*

W swoich obserwacjach i praktyce zwróciłem uwagę na stosunek ludzi do pewnych znaków i układów planetarnych. Klasycznym motywem jest demonizowanie pewnych układów. Katy Perry jest bardzo silnym Skorpionem, który otrzymał potężną stygmatyzację w postaci inwektyw dotyczących jej zaangażowania w tajnej wojnie przeciwko dobru całego świata. Rzecz zabawna, że ludzie apriorycznie uznali pewne symboliki za zło całego świata, nie rozpoznając i nie zaznajamiając się z nimi. W erze negatywnego i ironizującego stosunku do okultyzmu i astrologii, zastępowanie niewiedzy nienawiścią jest rzeczą tak częstą, że warto ten temat od czasu do czasu podnosić.

– — –

Napisano (zgodnie z instrukcjami NWO) w dniu 26/07/2014, opublikowano 30/07/2014.

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wolno kopiować treści, ani przekształcać w dowolny sposób bez zgody autora.

> ASTROLOG SZCZECIN < Wykorzystano program astrologiczny Urania, autorstwa Bogdana Krusińskiego

Jeśli interesuje Ciebie zamówienie horoskopu, albo rozmowa: KLIKNIJ TUTAJ

Trochę o sobie, dla zainteresowanych: TUTAJ

Comments

comments

%d bloggers like this: