Interpretacja mojej osoby za pomocą astrologii wedyjskiej

Niedawnymi czasy Rafał “Rohinaa” Gendarz (http://rohinaa.com/om/) uczynił mi wyjątkowy prezent w postaci interpretacji mojego kosmogramu za pomocą technik wedyjskich.

Astrologia wedyjska to inne spojrzenie na ludzkie potencjały niż astrologia “zachodu”. Rafał niejednokrotnie udowadnia, że zna się na rzeczy. A ja wychodzę z założenia, że świat ezoteryczny, oraz wspólnota astrologiczna powinna się nawzajem wspierać. Jeśli ktoś chciałby, tytułem wstępnego rozeznania, usłyszeć coś więcej o astrologii wedyjskiej, może zapoznać się z materiałem filmowym, wprowadzającym do tego tematu: Astrologia Wedyjska – Cz.1 – YouTube

Jeśli ktoś natomiast zechciałby popatrzeć na przykładową interpretację poczynioną przez Rafała – tutaj akurat mojej osoby – wówczas zapraszam do pobrania i przeczytania pliku .pdf MiroslawCzylek_w . Mam nadzieję, że takiej formy odskocznia od “klasyki” wyzwoli w niejednej osobie ciekawość poznawczą, oraz chęć studiowania pewnych technik. A część osób zaryzykuje i spróbuje zamówić horoskop osadzony w innej, niż “nasza” kulturze.

W ramach przebywania w tym ciekawym świecie astrologii wedyjskiej polecam również wykłady Prahlada Nrsimha Das Adhikari, tu akurat proponuję : Dokąd zmierzamy? – Tajemnica wiedzy o życiu – YouTube . Interesujące, że i za jego przyczyną stałem się posiadaczem horoskopu. Zatem, rok 2011 wyjątkowo splata astrologię zachodu i astrologię wschodu. Być może te nieśmiałe spojrzenia dwóch, jakże odmiennych światów, dadzą pewnego czasu jeszcze większy plon ?

Pozdrawiam i zapraszam do oglądania i poczytania !

– — –

Napisano: od 11:00 do 11:40 dnia 26/10/2011

Jeśli interesuje Ciebie zamówienie horoskopu, albo rozmowa: KLIKNIJ TUTAJ

Trochę o sobie, dla zainteresowanych: TUTAJ

Comments

comments

Comments are closed.

Zobacz inne wpisy