2014 i 2015 rok w astrologii.

Witam Państwa!

Kończący się rok 2014 daje okazję do wielu podsumowań. Nadchodzący 2015 daje okazję do nowych hipotez. Spróbuję to wszystko nakreślić w kilkunastu akapitach, bombardując odnośnikami do wcześniejszych artykułów. Przy okazji chciałbym prosić o pewną POMOC.

 

2014 – PODSUMOWANIA DOTYCZĄCE MINIONEGO ROKU.

2014_2015_2016

20 grudnia 2013 uczyniłem tekst – -> TU go można sobie zobaczyć. Przypomnę, jaka wówczas była mniej więcej sytuacja geopolityczna: na Ukrainie trwały pełzające zamieszki, była premier Julia Tymoszenko tkwiła w więzieniu, zaś urzędujący prezydent Wiktor Janukowycz trzymał się mocno. Pozycja Władimira Putina kreowała go na imperatora wybitnego, prowadzącego Rosję w nową epokę blasku – większość projektów i planów szła po jego myśli. Donald Tusk był premierem Polski i mało prawdopodobne wydawało się, że przestanie nim być już w roku 2014!

Co się wydarzyło od tego momentu? Eskalacja konfliktu na Majdanie, która rozlała się na większym terytorium Ukrainy, wyrzuciła z piedestału prezydenta Janukowycza, co miało miejsce 22 lutego. Później scenariusze przyspieszyły, tj. już 1 marca Władimir Putin dostał zgodę na użycie siły na Ukrainie. Media relacjonowały tą sytuację w sposób przeraźliwie histeryczny, wielu ezoteryków wykorzystało falę tegoż napadu paniki i głosiło, że Rosja rzuci się na całą Ukrainę, BĘDZIE WOJNA, a kibole będą mieli w końcu pożyteczne zajęcie. Szczęśliwie pozostawiłem pamiątkę z tamtego okresu, można ją przeczytać -> TUTAJ.

Czy to niespodziewane zjawisko długotrwałego konfliktu na osi Rosja – Ukraina było zaskakujące? Raczej nie. W tekście dotyczącym scenariusza 2014 widnieje czarno na białym: Rok 2014 będzie znacznie trudniejszy niż poprzednie lata. 2013 był względnie spokojny, był jednym z najbardziej spokojnych lat. 1 stycznia 2014 wygląda jak Wielki Zderzacz Hadronów. Ukraina 2013, Syria 2013, lub Korea Płn 2013 to łagodnie mówiąc, pożary, które nie strawiły lasu”. Czy moja prognoza się sprawdziła? Odpowiedź pozostawiam Czytelnikom. Nie rozwijam wątku ISIS (Państwa Islamskiego), chociaż ideę tego państwa wyraźnie zaznaczyłem w -> notatce lipcowo – sierpniowej. Tam napisałem, iż jest to ważny horoskop, ponieważ dziwnym trafem Słońce w Raku i Księżyc w Lwie powtarza się w stosunku do pierwotnego źródła, zwanego horoskopem islamu. Prawdopodobieństwo wystąpienia tych “czarów” wyniosło przy tym 1/144. 

Kontekst czyszczenia wielkich majątków (w szczególności świat sportu i tzw. raje podatkowe) również się zrealizował. Możliwość zamachu na papieża Franciszka nie jest już tylko spekulacją astrologiczną, a realnym zagrożeniem. Cyt z artykułu dostępnego -> TUTAJ: “Życie papieża może być zagrożone! Ochrona papieża Franciszka została wzmocniona – podało “Corriere della Sera“. A Donald Tusk? Cóż, w grudniu 2013 napisałem wyraźnie tekst, iż “odnoszę wrażenie, że w roku 2014 Donald Tusk zapowie rezygnację z funkcji premiera, albo zostanie do tego pośrednio zmuszony“. 

A swoją drogą, informacja o rzekomym raku trzustki u Władimira Putina też pojawiła się kilkanaście dni -> po moim wpisie. Intuicja, cud? Nieważne, jak to nazwiemy, ważne, że metoda “działa”. Dla potrzeb złośliwych krytyków chętnie nałożę gębę samochwały.

 

Czy opisywanie przyszłego roku jest trudną sztuką? Zapewne tak. Niejeden słynny wróżbita na tym poległ i … ma się doskonale, ponieważ świat potrzebuje sensacji:

-> http://www.fakt.pl/Astrologowie-czytali-z-dloni-premiera-Donalda-Tuska,artykuly,217418,1.html

-> http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/jasnowidz-krzysztof-jackowski-o-wojnie-z-rosja-ukraina-zwroci-sie-do-rosji_389231.html

-> http://polish.ruvr.ru/2014_07_05/Kairska-astrolog-mapa-swiata-sie-zmieni-8143/

-> http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/przepowiednie-na-2014-rok-aztekowie-i-koniec-swiata-nostradamus-i-przymierze-z-arabami-baba-vanga-i_165853.html

 

Lektura powyższych prognoz jest pocieszna i kompletnie niepraktyczna z dzisiejszej perspektywy. Tak wygląda “mainstream” (czytaj: główny prąd) medialnego światka ezoterycznego. Straszenie ludu zawsze cieszyło się dużym powodzeniem, a celują w tym osoby, które traktują ezoterykę niczym trędowatego kuglarza. Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda, że bardziej poważni ludzie (->przykład 1, ->przykład 2, ->przykład 3, -> przykład 4) muszą się wciąż domagać cierpliwego ucha słuchacza. Moim obowiązkiem jest takie osoby wspierać; moim marzeniem zaś jest moment, w którym zabawa egregorami emocjonalnymi zostanie zastąpiona dłuższą i poważniejszą analizą. Dopóki piłka w grze, dopóty trzeba walczyć.

 

2015 – PROGNOZY ASTROLOGICZNE NA ROK PRZYSZŁY

zegar

Przejdźmy do roku 2015. Uczynione zostały przeze mnie dwie prognozy. Jedna znajduje się -> W TYM miejscu i jest już dostępna od kilku tygodni. Pisząc ten tekst, nie zdawałem sobie sprawy, że PKW (Państwowa Komisja Wyborcza) tak mocno spali resztki autorytetu państwa polskiego i pokaże zgniliznę struktur państwa (“nie trzeba być ani populistą, ani socjalistą, ani faszystą – nasz kraj stracił już dach, ściany, a teraz rozbierają mu fundamenty“). Nie podejrzewałem również, że obecnie rządząca partia wysupła tak wielką dotację na rzecz polskiego kościoła, co jest przyczynkiem do innej treści, którą kilka tygodni temu zawarłem (“Opozycja Marsa i Jowisza mogłaby wskazywać na rodzaj konfrontacji, pomiędzy królami tego świata, którzy sprawują pieczę nad religią i prawem (Jowisz we Lwie), a siłami, być może żołnierzami, którzy próbują ten system obalić”). Oczywiście, podkreślam, że “ten czas” nadchodzi.

Dalszy rozkład państwa (pranie brudów, eskalacja niemocy prawnej i decyzyjnej) i zderzenie sfery obyczajowo – wolnościowej z jakimś fundamentalizmem religijnym, jest hipotezą prawdopodobną, skoro korzenie tego drzewa zostały odsłonięte ledwo kilka – kilkanaście dni po napisaniu przeze mnie prognozy. Prawdopodobnie religia i seks są tematami kluczowymi dla rozumienia Świata Anno Domini 2015, choć oczywistą sprawą jest, że każda rzeczywistość i każdy interwał czasowy te dwie wartości stawiają na piedestale spraw ludzkich (prokreacja i śmierć to początek i koniec życia wszakże). Ten rok może być jednak szczególnie dla pary religia/seks istotny, może być, nie oszczędzając słów, cholernie poważny. Dodam jeszcze Państwu na deser dwie przesłanki, z jednej strony zabawne, z drugiej strony wyjątkowo groźne. Otóż, całkiem realną informacją jest > fakt, że “posłowie zamierzają zobowiązać dostawców internetu, aby to oni filtrowali treści, jakie dostarczają swym klientom (…) Jeśli uchwała zostanie przegłosowana przez Sejm, a wiele na to wskazuje, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji zostanie zobowiązane do przygotowania narzędzi prawnych i ramowych założeń technicznych, które pozwolą ograniczać dostęp do pornografii w sieci“. Czy tego rodzaju science – fiction obyczajowe może dojść do skutku? Widzicie, nawet jeszcze się rok 2015 nie zaczął, a pewien kierunek wojny obyczajowo – wolnościowej został już z lekka wyznaczony (kandydatki Miss World -> przestaną występować w bikini, aby nie gorszyć publiczności).

Podobnie z losami Polski, bałagan został ujawniony wcześniej (kolacje z ośmiorniczkami, podróże samochodami, działalność PKW) i przysypany problemami psychiczno – obyczajowymi, którymi obdarzeni są przedstawiciele PiS-u (posłanka Pawłowicz pożerająca kanapki na sali sejmowej). Na szczęście sztucznie wykreowana narracja medialna PO vs PiS ma szansę w 2015r. się załamać. Gdybym miał celować w punkt kluczowy, to miałoby to miejsce w kwietniu – maju. Trzymam kciuki, ponieważ jest co czyścić i z czym walczyć. Ludzi poważnych nie interesują kanapki posłanki Pawłowicz, czy ośmiorniczki ministra Sienkiewicza. Wyrażam nadzieję, że społeczeństwo, a w szczególności dziennikarze, nieco nam spoważnieją w przyszłym roku.

 

2015 – WAŻNE ASTROLOGICZNIE DNI I OGÓLNE TRENDY

świat

Zrozumiałą sprawą jest fakt, że nie każdego interesuje astropolityka, a często rzuca się w tylko jednym celu, żeby dowiedzieć się, co czeka Barana, Byka czy innego skurczybyka w roku 2015. Tego typu uproszczone prognozy nie mają kompletnie żadnego sensu, ale mainstream i konkurencja uporczywie wymuszają postawę, by coś krótkiego dla każdego znaku zodiaku stworzyć. Cóż, tradycyjnie czynię to, jak co roku. Dodam też od siebie prezent w postaci kilkunastu dat, w którym odradzam lub doradzam uczynić pewne przedsięwzięcia, lub ruchy. Wydaje się, że w wielu przypadkach mogą być one traktowane pomocniczo przy wyborze lub rezygnacji, jeśli chodzi o konkretną termin. Oczywiście poleganie wyłącznie na dniu dla danego wydarzenia, jest nadgorliwością i wymaga doprecyzowania, w szczególności pod kątem własnego kosmogramu.

Więcej rzeczy znajduje się w -> TYM MIEJSCU, na stronie Astromix.

 

AKCJA “WSPIERAM.TO.” – PROŚBA O WSPARCIE PROJEKTU

SAMSUNG

Chciałbym przy okazji wspomnieć o akcji crowdfundingowej wspieram.to . A cóż to za akcja? Wikipedia -> tłumaczy to w sposób stosunkowo przejrzysty. Otóż, crowdfunding to: “forma finansowania różnego rodzaju projektów przez społeczność, która jest lub zostanie wokół tych projektów zorganizowana. Przedsięwzięcie jest w takim przypadku finansowane poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem“.

Projekt -> “Gramy w słówka” służyć ma zebraniu odpowiedniej sumy na możliwość realizacji papierowego wydania książki z grami do nauki słówek dowolnego języka obcego. Zebrana już została dość spora kwota, ale… dlaczego o tym mówię? Otóż, w ofercie nagród za wsparcie widnieją moje dwie astrologiczne propozycje:

-> za 130 zł możesz otrzymać 3 strony zwięzłego opisu horoskopowego własnej osoby + książkę (o wartości 35 zł) do nauki słówek

-> za 230 zł możesz otrzymać horoskop pary (dwa krótkie opisy horoskopów pojedynczych + synastria) + książkę

Jeśli więc zastanawiasz się, czy chciałbyś poznać swój prywatny horoskop, lub chciałbyś mnie, a w zasadzie nas wspomóc, to jesteś w stanie zrobić to jeszcze do 2 lutego 2015r. W razie czego, przed dokonaniem wpłaty, możesz napisać maila pod adres: miroslawczylek@wp.pl , lub zadzwonić pod nr 790 796 396. Uczyń to także wtedy, gdyby miały miejsce problemy techniczne z wpłatą, lub zalogowaniem się do systemu.

 

Do wsparcia zachęcam też osoby, które czytają tego bloga, cieszą się na myśl o następnych artykułach, albo zastanawiają się nad sporządzeniem horoskopu. Także niższe sumy wsparcia (np 10 zł) są symboliczną formą pomocy i na pewno zostaną docenione. Nie muszę dodawać, że jest to sprawa wyjątkowo poważna, ponieważ czas poświęcony na stworzenie wszystkich gier i elementów zawartych w tej książce, był olbrzymi. Ciekawy filmik, opis książki i dostępne nagrody możesz obejrzeć na stronie -> https://wspieram.to/1286-gramy-w-slowka.html . W razie odniesienia sukcesu, zamierzam również podzielić się publicznie horoskopem przedsięwzięcia, gdyż taki również starałem się optymalnie ustawić.

—  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —

Napisano: 20/12/2014

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wolno kopiować treści, ani przekształcać w dowolny sposób bez zgody autora.

Jeśli interesuje Ciebie zamówienie horoskopu, albo rozmowa: KLIKNIJ TUTAJ

Trochę o sobie, dla zainteresowanych: TUTAJ

Wszystkie użyte zdjęcia zostały opublikowane uprzednio w zasobach http://www.morguefile.com , lub są zdjęciami własnymi.

Comments

comments

Comments are closed.

Zobacz inne wpisy