Statystyki astrologiczne – mordercy, homoseksualiści, over IQ

Witam Państwa!

Dość odległy czas temu, jeszcze przed zaistnieniem moich blogów, postanowiłem uczynić pracę badawczą. „Praca badawcza”, a cóż to jest? Ano – bez wątpienia zjawisko egzotyczne na rynku astrologicznym, w którym na „dotacje”, albo „wsparcie” nie można liczyć. Ja jednak uparłem się, wbrew zdrowemu (ekonomicznemu?) rozsądkowi, by takie badania przeprowadzić.

Gdyby to były badania dotyczące „wpływu obecności kościołów na rynek sprzedaży czerwonego wina”, albo „wzajemnej relacji wielkości dekoltu do skuteczności szerzenia myśli ezoterycznej”, to i może bym jakieś stypendium na nową klawiaturę, albo kilka przepalonych żarówek otrzymał. Jednakże astrologia – „nienauka” wyklęta, cieszy się mniejszym wzięciem niż inżynierowie elektryki płci pięknej, naprawiające przydrożne latarnie na Placu Pigalle.

Rezultaty badań, otrzymane na przełomie marca – kwietnia 2011r. przeszły najśmielsze oczekiwania. Opłaciło się! Astrologia „działa”! Całą moją pracę badawczą podesłałem kilku zaufanym osobom i otrzymałem ciekawe informacje zwrotne. Początkowo zastanawiałem się, czy nie wystąpić z jakimś odczytem, albo ińszą prelekcją przy jakiejś okazji. Niestety – z metodologii oraz lingwistyki nie byłem i nie jestem do końca zadowolony. Ale – przecież nie zostawię tego wszystkiego na usługach Kronosa, pożerającego własne dzieci. Postanowiłem więc opublikować trzecią część mojej pracy.

Mam nadzieję, że mój wkład okaże się kamieniem milowym w kwestiach podnoszenia rangi astrologii, choć dopiero wielka armia Syzyfów mogłaby tutaj ten kamień ludzkiej ignorancji podnieść aż po sam szczyt. Aczkolwiek na cuda już dawno przestałem liczyć, a we współczesnym czasie mianem „cudu” byłoby przekroczenie paradygmatu oświeceniowego (sic!).

Jak pisałem uprzednio, praca powstała w marcu – kwietniu 2011r. , a to jej trzeci rozdział. Drugi rozdział skupia się na licznych i całkiem skutecznych (!) badaniach statystycznych obejmujących temat astrologii, pierwszy zaś jest wprowadzeniem do świata astrologii. Osoby zainteresowane całością załącznika zapraszam do kierowania prośby o wysłanie na adres miroslawczylek@wp.pl.

PODSTRONA Z TEKSTEM: [http://gwiazdologia.naszeszczescie.pl/statystyki-mordercy-homoseksualisci-over-iq/]

– — –

Napisano: 12/07/2012

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wolno kopiować treści, ani przekształcać w dowolny sposób bez zgody autora.

Jeśli interesuje Ciebie zamówienie horoskopu, albo rozmowa: KLIKNIJ TUTAJ

Trochę o sobie, dla zainteresowanych: TUTAJ

Comments

comments