Darmowe porady astrologiczne w czasie próby.


Dzień dobry!

Żyjemy w trudnych i ciekawych czasach. Może nawet bardzo ciężkich, chociaż nie zdajemy sobie sprawy. Obserwujemy jak wiele osób doświadcza silnego kryzysu na wielu polach: informacyjnym („co złego nas jeszcze spotka?”), czynnościowym („co robić, jak się ratować?”), finansowym („czy przetrwam i nie skończę na ulicy?”), rodzinnym („czy bliska mi osoba nie umrze, ciężko nie zachoruje?”), do kryzysów wiary („gdzie jest regulująca świat Dobra Siła?”) i egzystencjalnych („moje życie traci sens”) włącznie.

Z własnych i cudzych doświadczeń autobiograficznych zdaję sobie sprawę, jak silne zakłócenie poczucia wewnętrznego bezpieczeństwa może rujnować nasze przyszłe decyzje. Lęki i stresy odbierają nam resztki rozsądku, osobistej godności, podsuwając często pochopne, irracjonalne, głupie lub skrajnie rozpaczliwe rozwiązania (z próbami samobójczymi włącznie). W swojej pracy astrologa stykałem się z pojęciem cierpienia i stanami załamania nerwowego dosyć często. Zdarzały się pytania dotyczące śmierci, silnego zakochania, mocnych stanów lękowych lub stawiania ostrej tezy, że „życie straciło sens” (z powodu destrukcji starego porządku w temacie pracy, rodziny, czy relacji, tak mozolnie budowanych). Praca z tymi problemami była bardzo ciężka, czasami zdarzało mi się dodać otuchy i sensu życia, czasami pojawiała się moja wewnętrzna gorycz, że niewiele mogłem zmienić. Życie. Nie jesteśmy bogami.

Teraz „świat się skończył” dla jakiegoś wielkiego podmiotu zbiorowego. Prawdopodobnie zakończył się też pewien etap dla ludzkości. Pisałem o tym wcześniej w swoich artykułach (zapraszam do tych tekstów, są tutaj, są w Tarace). Być może dlatego reakcja tego co widzę dookoła (trudna i stresująca), jest bardziej oswojona. W niedawnej rozmowie z przyjacielem doszliśmy do wniosków, że obecny moment to okazja do zadawania sobie pytań, czy w dniach próby budować się będzie oparta na lękach cywilizacja egocentrycznych chamów, czy też pójdziemy w kierunku bardziej utopijnej współodpowiedzialności, polegającej na dostrzeżeniu cierpienia lub deficytów innych osób. Bez względu na rezultat końcowy tego intelektualnego śledztwa, postanowiłem dorzucić swoją cegiełkę na rzecz wzmocnienia pozytywnej energii. Chciałbym zaprosić do bezpłatnych rozmów osoby, które próbują znaleźć odpowiedzi w astrologii i które są w rozsypce: finansowej, psychicznej, a których dotyka silne poczucie chaosu, lęku, niesprawiedliwości świata. Zdaję sobie sprawę, że wiele osób boi się zadzwonić do astrologa, ponieważ lękają się otrzymania negatywnej odpowiedzi, ledwo wiążą koniec z końcem, nie wiedzą czy taka rozmowa w ogóle ma sens, czy coś da.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Ogr%C3%B3d_rozkoszy_ziemskich


*


Dlaczego propozycja jest bezpłatna i nie obwarowana żadnymi warunkami, oczekiwaniami wobec dwóch stron? Widzę w tym dużo korzyści i możliwości. Brak jakiegokolwiek zobowiązania, napięcia związanego z oczekiwaniami od obydwu stron daje dużą możliwość komfortu podczas takiej rozmowy. Nikt niczego od nikogo nie żąda. Nie wymaga. Nie ocenia. Byłem świadkiem wielu sytuacji, gdy niepozorne sytuacje lub spotkania stwarzały mi i innym osobom nowe możliwości. Nowe rozwiązania. Nowe impulsy. Nowe znajomości. Nowe perspektywy. Sam doświadczyłem sytuacji, gdy obce i przypadkowe osoby były silnym wzmocnieniem na pewnych etapach życia.

Dlatego zapraszam osoby, które stoją przed poważnymi wyborami, ale również te, które straciły nadzieję lub które czują, jak są opanowywane przez strach lub zjadane przez wewnętrzne demony lęku. Nie gwarantuję odwrócenia sytuacji i uzdrowienia ich duszy, nie jestem szamanem ani cudotwórcą. Mam jednak nadzieję, że moje astrologiczne wskazówki będą chociaż minimalnie przydatne i okażą się być piórkiem u wagi, które poprowadzi los we właściwym kierunku. Pamiętam, jak wielokrotnie w życiu nie podjąłem pewnych decyzji ze względu na koszty, na lęk przed oceną lub z tytułu jakiegoś poczucia winy lub upokorzenia. Poszukiwanie straconego czasu ujawnia się w relacjach osób, które nie wybrały się do kogoś po poradę kilka – kilkanaście lat wcześniej. Uniknęłyby w ten sposób skutków tych decyzji.

*


Zapewne część osób może w dziwny, a nawet nieżyczliwy sposób patrzeć na moją inicjatywę. Nie, nie wynika ona z jakiejś przesadnej potrzeby zostania popularnym, chociaż liczę się z tym, że tak się przypadkiem stać może. Z drugiej strony, już jestem dość „popularny” na tyle, żeby nie musieć prosić o kolejną garść uwagi. Pojęcie „popularności”, polegające na dużej ilości odsłon czy kontaktów, jest efektem ubocznym aktywnych działań trwających latami. Nie ma w tym nic szczególnego.

Bardzo chętnie nawiążę współpracę z osobami, które bez żadnych warunków i bez żadnych oczekiwań będą również gotowe, żeby obdarować innych swoimi umiejętnościami. Tak, może to jest ten moment, kiedy ludzie Was potrzebują, być może Wy ich, nawet w większym stopniu niż się Wam wydaje. Najbliższe tygodnie i miesiące to okres chrztu bojowego i okazji by zahartować się i odkryć nowe perspektywy działania. To czas, gdy będziecie mogli wyjść poza strefę swojego egocentryzmu i trochę dać od siebie tym, którzy znajdują się w stanach silnego lęku lub zwątpienia. Jeśli jesteście gotowi na to wyzwanie, chętnie umieszczę Wasze wizytówki i dane kontaktowe.

*


Poniżej scenariusz i plan tego, na czym mogą polegać konsultacje.

WARUNKI DARMOWEJ ROZMOWY.


1. Aby porozmawiać ze mną, należy zapoznać się z wszystkimi poniższymi punktami. Jest to warunek absolutnie potrzebny, nie podlegający żadnym negocjacjom i dyskusjom. Ułatwi życie zarówno mi, jak i osobom, które będą dzwonić. Jeśli nie są one w stanie przeczytać poniższych punktów, oznacza to nie mniej nie więcej, że nie są one również w stanie rozmawiać.

2. Proszę o kontakt osoby, które znajdują się trudnym położeniu materialnym lub chaotycznym stanie psychicznym, utrudniającym im podejmowanie decyzji. Nie gwarantuję, że za dotknięciem czarodziejskiej różdżki spowoduję zmianę ich losu. Tym niemniej liczę, że moje umiejętności, testowane i trenowane na moich klientach latami, mogą być szansą na zmiany. Chociażby z tytułu przyjrzenia się problemowi lub sprawie od innej strony.

3. Osoby, które kontaktowały się lub rozmawiały ze mną w trybie „normalnym” proszę o wyrozumiałość, empatię i solidarność z tymi osobami. Wiele osób „nie stać” na astrologa, tak jak wiele osób odkłada latami wizytę u lekarza, u dentysty, u psychologa czy u innego specjalisty. Bo się boją, wahają, nie mają pieniędzy lub odwagi. Jeśli znacie takie osoby, proszę, zaproponujcie im kontakt ze mną. Nic ich to nie będzie kosztować. Dyskrecja, spokój i brak wzajemnych oczekiwań (czy napięć) gwarantowany.

4. Żeby się ze mną skontaktować, należy napisać SMS pod nr telefonu podany na stronie lub krótkiego (proszę – krótkiego, maksymalnie pięć zdań) maila ze swoim imieniem, danymi urodzeniowymi (dzień-miesiąc-rok, godzina urodzenia z minutami, miejsce urodzenia). Muszą się tam znajdować dane kontaktowe, dzięki którym będę mógł rozmawiać. Preferowany telefon i to telefony będą miały pierwszeństwo przez wszelkimi kontaktami. Osoby z zagranicy proszone są o podanie swojego Skype.

5. Korespondencje, czaty i pisemne wymiany zdań ze względu na warunkowe i nadzwyczajne okoliczności są wykluczone. To zabiera więcej czasu i przy okazji odbiera też możliwości kontaktowania się z większą liczbą osób. Osoby natarczywe będą blokowane. Osoby „ja tylko na minutkę” również będą blokowane.

6. Poniżej, na końcu tej listy pojawiać się będzie kalendarz, podczas którego będę odbywał rozmowy. Osoby, które wyślą mi swoje dane (patrz: punkt 4), będą informowane o czasie rozmowy. Rozmowy będą krótkie i nie będą zajmowały więcej niż 25 minut. Nie jest to sesja pełnowymiarowa lub akademicka dyskusja o tym, czy astrologia „działa”. Dopuszczam sobie prawo do późniejszego odpisania, np w ciągu dwóch – trzech dni. Mogę pracować, coś pisać, lub mieć inne plany. Uczestniczyłem latami w różnych darmowych grupach poradnictwa i nic tak nie irytuje jak poganianie lub bombardowanie prośbami. Proszę o cierpliwość, wyrozumiałość i wyczucie.

7. Osoby, które będą dzwonić w poniższych terminach, bez uprzedniego poinformowania mnie (patrz: punkt nr 4) i otrzymania informacji zwrotnej ode mnie (czy załapali się na listę – być może będzie ona zapełniona i trzeba będzie znaleźć inny termin), nie będą uwzględniane. To ja będę dzwonił do osób, które zamówiły rozmowę, a nie odwrotnie. Patrz raz jeszcze punkt nr 1.

8. Bardzo proszę patrzeć na poniższe komunikaty, gdyż – w zależności od potrzeb, mojego zdrowia i mojego czasu, terminy mogą się zmieniać. Starajmy się być wobec siebie życzliwi, wyrozumiali, szanować swoją przestrzeń i czas oraz przestrzegać zasad kultury.

9. Dziękuję osobom, które pomagają mnie i wspierają w inicjatywie. Jeśli chcą współ-uczestniczyć w bezwarunkowej pomocy, jeszcze raz zapraszam. Jednocześnie proszę o pełną i dokładną informację, jeśli ma ona trafić do osób, które chcą się ze mną skontaktować.

10. A tak na marginesie – trzymajcie się i bądźcie silni. Jeśli chcecie coś fajnego dla mnie zrobić, czytajcie i udostępniajcie moje teksty. To mi w zupełności wystarczy, oprócz legendarnej poczty pantoflowej (nawet nie wiecie, jaka to potęga). Oczywiście, jeśli ktoś chce ze mną porozmawiać standardowo, zapraszam do uczestnictwa, jak zawsze.


KALENDARZ NAJBLIŻSZYCH TERMINÓW DARMOWYCH ASTROLOGICZNYCH PORAD 

(PROSZĘ ZWRACAĆ UWAGĘ NA AKTUALIZACJE PONIŻEJ PODANYCH TERMINÓW!)


12 maja, wtorek

12:00 – 12:25
12:30 – 12:55


14 maja, czwartek

16:00 – 16:25
16:30 – 16:55AKTUALIZACJA NR 8 (z dnia 8 maja, wieczór): w celu rezerwacji miejsc na 12 i 14 maja, proszę pisać maila pod adres miroslawczylek@wp.pl w niedzielę 10 maja, w godzinach 17 – 18. Proszę o podanie danych: d/m/r, godz ur., miasto ur., telefon kontaktowy.

AKTUALIZACJA NR 7 (z dnia 20 kwietnia, południe): pojawiają się nowe terminy, w nadchodzącą środę i czwartek. Żeby się zapisać na jeden z sześciu terminów proszę o podobny sposób kontaktowania się jak w poście „aktualizacja nr 6”. Czas zgłoszeń na skrzynkę pocztową to wtorek, w godzinach 17:00 – 18:00. Sześć osób, które wejdą na listę rozmów środowych i czwartkowych otrzyma informację, w których godzinach będę się z nimi kontaktował.


AKTUALIZACJA NR 6 (z dnia 5 kwietnia, popołudnie): trzy piątkowe rozmowy za mną. Od początku akcji jest ich zatem z mojej strony 14. Przygotowałem nowe terminy, na środę i na czwartek. Forma umówienia się: pierwsze sześć osób, które napiszą do mnie maila: miroslawczylek@wp.pl w poniedziałek 6 kwietnia, w godzinach 17:00 – 18:00. Proszę o podanie danych: d/m/r, godz ur., miasto ur., telefon kontaktowy. Wszystkie osoby, które będą próbować się zgłaszać w innych terminach, nie załapują się niestety na listę, z racji limitów. Dlatego wciąż proszę o dokładne czytanie aktualizacji. Każdy dzień może przynieść jakąś niespodziankę lub nowość. Jest też możliwość umawiania się w trybie tradycyjnym.


AKTUALIZACJA NR 5 (z dnia 31 marca, popołudnie): trzy rozmowy wtorkowe za mną. Wszystkie trzy osoby działające w akcji (patrz-> aktualizacja nr 2 i aktualizacja nr 3) deklarują dalszą chęć działania. Proszę się konsultować z wybranymi osobami. Terminy: Kasia Prado: 13:30 – 15:00 od wtorku do piątku (31 III – 3 IV). Dwie pozostałe osoby do uzgodnienia.


AKTUALIZACJA NR 4 (z dnia 27 marca, wieczór): terminy 24, 25 i 26 marca przeszły do historii, a wraz z nimi dziesięć rozmów. Został utworzony nowy kalendarz. Z tytułu większego tłoku (czego mogłem się spodziewać), tym razem będe w stanie uczynić mniej, sześć 25 – minutowych mini – konsultacji. Myślę, że to jeszcze zdecydowanie nie koniec. Forma zapisów: czekam na kontakt równo pomiędzy godziną 17:00 a 18:00 w sobotni wieczór, 28 marca. Nie tworzę kolejek, nie robię zapisów „na zapas”. W tych sprawach kontakt tylko i wyłącznie w sobotę.


AKTUALIZACJA NR 3 (z dnia 23 marca, wieczór): doszła trzecia osoba, proszę wpisać w wyszukiwarkę Skype nazwę – imię: -> ksantee (tarot i astrologia), aby się kontaktować
24 marca (wtorek): 12:00 – 13:00
25 marca (środa): 15:00 – 16:00
26 marca (czwartek): 12:00 – 15:00


AKTUALIZACJA NR 2 (z dnia 22 marca, popołudnie): są już dwie osoby, które wychodzą z podobną inicjatywą.

Magdalena Benda (Tarocistka Magdalena):
23 marca – 27 marca, od godziny 17:00 do 18:00 ->
https://www.facebook.com/tarocistkamagdalena/
telefon: 506 077 276

Kasia Prado (astrologia ewolucyjna):
-> informacja na profilu FB, terminy do ustalenia
kontakt przez komunikator Messenger, z tytułu przebywania zagranicą


AKTUALIZACJA NR 1 (z dnia 21 marca, wieczór): w przeciągu dwóch godzin lista dziesięciu terminów jest zapełniona. Proszę czekać na listę osób, które wstępnie deklarują podłączenie się pod inicjatywę lub na terminy w przyszłym tygodniu.


—  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —

Napisano: 21/03/2020 + aktualizacje

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wolno kopiować treści, ani przekształcać w dowolny sposób bez zgody autora.

Jeśli interesuje Ciebie zamówienie horoskopu, albo rozmowa: KLIKNIJ TUTAJ

Trochę o sobie, dla zainteresowanych: TUTAJ

Spis większości artykułów do tej pory napisanych i zamieszczonych: TUTAJ

Zbiór artykułów do portalu TARAKA: TUTAJ

Wydarzenia związane z pełnią i nowiem Księżyca: TUTAJ

Baza Horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego: TUTAJ

> ASTROLOG SZCZECIN < Wykorzystuję program astrologiczny Urania, autorstwa Bogdana Krusińskiego


—  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —


Comments

comments

2 thoughts on “Darmowe porady astrologiczne w czasie próby.”

 1. Panie Mirosławie, czy może odnieść się Pan do fragmentu z zeszłego roku:
  „Koniunkcja Saturna i Plutona w Koziorożcu to w ogóle świetny materiał marketingowy i jeśli bym chciał mieć dużo czytelników, mógłbym ich trochę nastraszyć jakimś końcem świata, więzieniami czy ustrojami totalitarnymi. No i tutaj mamy problem, bo ja to widzę… zupełnie odwrotnie. Na opak!”
  Rozumiem, że to się nie sprawdziło?

 2. Na razie końca świata, więzienia i ustroju totalitarnego nie mamy. Porównajmy to co się dzieje obecnie do stanu wojennego w Polsce, od grudnia 1981 r. Porównajmy, gdzie było więcej ofiar, głodu, opresji systemu i jak się prezentują obecne sankcje do tamtejszych, z godziną policyjną włącznie. Przede wszystkim obecny stan sprawia, że wiele osób zostało sprowadzonych na ziemię, a zarządzanie własną osobą, majątkiem lub zasobami wymaga oszczędności i przewidywania. Saturniczności.

  Odniosę się tekstem napisanym również w grudniu na Tarace [http://www.taraka.pl/2020_trzy_starcia]:

  „Bardzo możliwe, że rok 2020 będzie finałem wielu spraw i jednocześnie nowym otwarciem, przyjrzeniu się starym tematom z zupełnie innej perspektywy. W ramach saturniczno – jowiszowego consensusu okaże się, że troska o ziemię, nierówności ekonomiczne i stawianie granic w seksie są jednak poważnymi problemami”.

  „Stare poglądy ulegną rewizji i nagle znikną, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Tak jak z przestrzeni polskiej mowy publicznej poznikały pedały, stare panny i nienormalni wegetarianie. Nagle „dowiemy się”, że tak naprawdę negacjoniści drogi Saturna grzecznie segregowali odpadki pod osłoną nocy, zauważali brak wody i doznali objawienia tajemniczych powiązań pomiędzy nadmiernym konsumpcjonizmem, a wyczerpującymi się zasobami Ziemi. Nagle „dowiemy się”, że liberalna ekonomia jest w stanie przyznać, że czasami zdarzały się jej „drobniutkie, maleńkie błędy”, nieuwzględniające realiów zbyt szybko pędzącego życia społecznego”.

  Ponadto w prognozie na rok 2020 napisałem:

  „Patrzę dookoła co się dzieje, śledzę realistyczne dane i zamiast dywagować nad stanem Jowisza czy Neptuna w swojej ezoterycznej i hermetycznej bańce dostrzegam to, co w roku 2020 będzie jeszcze bardziej widoczne. Otóż, w Polsce (również w innych krajach) wiele osób odzyska namacalny kontakt z coraz gorzej funkcjonującą rzeczywistością. Nagle odkryją oczywistą oczywistość, iż brakuje mechaników, elektryków, pielęgniarek, kierowców samochodowych i „zwykłych” sprzedawców. Ratunku! Rzeczywistość bardzo mocno nam się sypie!”.

Comments are closed.