Abdykacja Benedykta XVI. Non possumus.

Witam Państwa!

Ostatnio widzę mnóstwo wpisów podkreślających sensacyjny wydźwięk ustąpienia Benedykta XVI z funkcji papieża. Czytam o niby – „gwałtowności” tej decyzji, że została ona dokonana w sposób „uraniczny” (teza: jeśli po nowiu w Wodniku zatem koniecznie uraniczna, bo Wodnik i Uran to jedno i to samo, precz z Saturnem!).

Widzę też motywacje poszukiwania ZA WSZELKĄ CENĘ tranzytów na ten moment, na ten szczególny moment – WCZORAJ, czyli dnia 11 lutego. Astrologu, bądź jak chłopiec na posyłki – POKAŻ I WSKAŻ! Czytelnicy żądają – Ty masz im pokazać, zrobić, zaśpiewać, zatańczyć, a przy okazji „napisać coś na zlecenie” głodnego tłumu. Otóż nie. Przyczyną nie były: „nów w Wodniku” (do bólu uraniczny), czy „koniunkcja tr. Wenus z tr. Neptunem w tr. V domu w związku z pozycją tr. Słońca i w zw. z kwadraturą do ur. Saturna„. Przyczyną też nie były: Jowisz w Bliźniętach w opozycji do Saturna, przejście Słońca i Marsa przez dom XII, czy jakaś inna tam Prozerpina, lub np Fomalhaut.

*

Drodzy Państwo, to, że w Watykanie dzieją się rzeczy przedziwne, wiadomo było OD DAWNA. Temat abdykacji Benedykta XVI już był podejmowany wcześniej, choć oczywistym było, że był on w znacznie lepszej kondycji niż Ś.P. Jan Paweł II. Zwraca jednak uwagę w przekazach medialnych to, że Benedykt XVI podobno… sam doradzał (!) JP II przerwanie urzędu! Po czym uczynił to podczas swojej kadencji, nie rzucając słów na wiatr.

W czerwcu 2012r., w czasie gdy mało kogo interesował Watykan i historie papieży, uczyniłem artykuł [http://gwiazdologia.naszeszczescie.pl/skandale-watykanskie-now-i-pelnia/] wskazujący na, CZTERY SPEKTAKULARNE ZAĆMIENIA, mające miejsce w listopadzie i grudniu roku 2011, oraz maju i czerwcu 2012r. Zaznaczając przy tym, że i solariusz dla państwa Watykan na 2012 rok, wciąż aktualny do czerwca 2013r. jest ciekawy. A dlaczego jest ciekawy? Bo zaćmienie datowane na dzień 28 listopada 2012r. przechodzi przez … Słońce i Wenus Watykanu.

Oto, raz jeszcze, HOROSKOP PAŃSTWA WATYKAN:

ScreenHunter_01 Feb. 12 17.41

Bystrzejsi dostrzegą Neptuna tranzytującego descendent państwa Watykan, oraz decyzję o abdykacji, podczas gdy w domu siódmym Watykanu ustawiła się tranzytująca koniunkcja Merkurego, z Marsem i Księżycem. Być może decyzja jest przypadkowa, ale nakręca nieźle spiskowe teorie dziejów. To znaczy: natalnie Mars jest posadowiony w domu dwunastym Watykanu, ostrzegając przed wrogami, albo ranami zadawanymi z ukrycia (Ali Agca, a teraz afera z kamerdynerem u Benedykta XVI). Mars w Lwie, jak sugerowałem we wpisie czerwcowym, może oznaczać także ukryte afery seksualne i konteksty związane z ukrywaniem pedofilii.

Zagadka – co widzą Państwo na ascendencie solariusza watykańskiego A.D. 2012? Marsa! A co może oznaczać koniunkcja Merkurego, Marsa, oraz Księżyca na niebie, podczas abdykacji? Symbolikę bezradności wobec tego problemu! Prześledźmy jeszcze raz naturę tego aspektu – Mars w Lwie w domu dwunastym horoskopu natalnego Watykanu to niemożność poradzenia sobie z seksualnością, włącznie ze sztucznym, kościelnie usankcjonowanym nowo-tworem moralnym pod nazwą celibat. Ów nowo-twór kieruje w zakazane rejony kontaktów, budzi nieokiełznane popędy, które skupiają się na kontaktach homoseksualnych, albo pedofiliskich, w roli „zastępstwa” wobec zakazanych oficjalnie związków.

Zwrócili Państwo, jak we wczorajszym wpisie pisałem o nowiu w Bliźniętach? [http://gwiazdologia.naszeszczescie.pl/ruch-palikota-janusz-palikot-anna-grodzka/]. Podjąłem tam hipotezę dotyczącą podobieństwa nowiu w Bliźniętach Ruchu Palikota do nowiu w Bliźniętach horoskopu Watykanu. Przypadek? Zbieg okoliczności? Swój do swojego ciągnie? Liczę na bystrość czytelników, dodając przy tym, że nów Księżyca jest tutaj drugim elementem układanki (pierwszym elementem był wspomniany Mars w Lwie w domu dwunastym, eksponowany na ascenencie solariusza Watykanu AD 2012). Oczywiście nów ma działanie intensyfikujące, nieco plutoniczne.

Trzeci element układanki na niebie to Merkury w Rybach. Miejsce jego upadku i wygnania (czyli – „gorzej być nie może”). Merkurego znajdujemy w towarzystwie tej „pary” Księżyc – Mars. Parafrazując – mętny komunikat skierowany do otoczenia (Merkury), który ma związek z „poczynaniami” Księżyca i Marsa.

A swoją drogą, czy zwrócili Państwo uwagę, że Benedykt XVI ma … Plutona na piątym wierzchołku? W Raku? W kwadraturze do Księżyca? Przypadek?

HOROSKOP BENEDYKTA XVI:

ScreenHunter_02 Feb. 12 17.52

Czy dostrzegli Państwo, że progresywny Księżyc papieża jest dokładnie w koniunkcji z Saturnem (konsekwencja, plon, podsumowanie?). A tenże Saturn jest w opozycji względem Słońca (Lew, otóż to) w jego solariuszu?  Dwa razy Saturn silnie manifestowany. Przypadek?

*

Otóż to. Dlatego nie ma sensu w ciągu trzech – czterech godzin na błyskawiczne poszukiwania tranzytów. Mój Nieistniejący Dziadek mówił – spieszyć należy się tylko przy łapaniu pcheł. Drodzy Państwo – połączenie obydwu, wspólnych horoskopów, współczesnego państwa Watykan na rok 1927 (źródło: Astrodatabank), przed którego powstaniem zdążył jeszcze urodzić się przyszły papież, jest bez wątpienia fascynującym zajęciem. I owszem, można napisać ciekawy artykuł w dwie godziny, ale najpierw trzeba w to włożyć przynajmniej sześć – osiem godzin prześledzenia różnych wątków, które udało mi się wykonać pamiętnego czerwca 2012r. I tak zdecydowanie za mało!

Być może niektórym nie podoba się mój agresywny styl przedstawiania pewnych synchronizacji, koincydencji, albo faktów. Drodzy Państwo – proszę kierować się zasadą, że nie jestem politykiem, a oni są wybierani znacznie częściej niż ja. Tylko, czy … jest z nich pożytek? Ano właśnie, z gracją, powabem i wdziękiem umieją tłumaczyć się ze swoich błędów. Ja zaś zamierzam te błędy popełniać, żeby się na nich jeszcze więcej nauczyć.

A tak na zakończenie proszę o przeczytanie przynajmniej zajawki artykułu: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13389933,Benedykt_XVI_niedawno_przeszedl_operacje__Zabieg_wykonano.html#BoxSlotII3img . Przypominam nieśmiało o listopadowym zaćmieniu na Słońcu (serce) Benedykta XVI, oraz o opozycji Słońce – Saturn, która zaznaczyła się w jego solariuszu. Można powiedzieć, że ten problem zdrowotny przyspieszył jego odejście.

– — –

Napisano: dnia 12/02/2013

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wolno kopiować treści, ani przekształcać w dowolny sposób bez zgody autora.

> ASTROLOG SZCZECIN < Wykorzystano program astrologiczny Urania, autorstwa Bogdana Krusińskiego http://www.astrologia.pl/urania.html .

Jeśli interesuje Ciebie zamówienie horoskopu, albo rozmowa: KLIKNIJ TUTAJ

Trochę o sobie, dla zainteresowanych: TUTAJ

Comments

comments

One thought on “Abdykacja Benedykta XVI. Non possumus.”

  1. Bardzo dobry artykuł. Mam dość sprowadzania astrologii prognostycznej do analizy tranzytów. Mamy duzo więcej, nie gorszych narzędzi!

Comments are closed.